Background image

Baltasis Šalavijas

Background image
Baltojo šalavijos smilkymo nauda, kaip pradėti, ir daugiau.

Baltasis šalavijas jau šimtus metų yra laikomas šventu augalu, padedančiu apvalyti aplinką ar daiktus nuo neharmoningos, neigiamos energijos. Tikima, kad augalo smilkinimas gali sustiprinti žmogaus aurą ir pritraukti teigiamą energiją. Baltojo šalavijo šakelių lapai yra uždegami, o dūmai judėdami per kambarį arba laikomi virš daiktų, sukuria apsauginį sluoksnį, valantį nuo blogos energijos. Dažniausiai baltojo šalavijo ritualas naudojamas persikėlus į naują gyvenamąją vietą, prieš pradedant meditacijos seansą ar jogos užsiėmimus, po sunkios dienos, prieš ar po svečių apsilankymo namuose, pradedant dirbti naujoje vietoje ar kuriant nuosavą verslą. Baltojo šalavijo smilkinimo ritualas – jūsų harmoningai asmenybei ir apsaugotiems namams.

Iš kur yra ši praktika kilusi?

Šalavijo deginimas, dar žinomas, kaip - smilkymas, tai senovės dvasinis ritualas. Smilkymu buvo plačiai užsiėmama vietinių Amerikos indėnų kultūrose bei tuometinėse gentyse visame pasaulyje. 

Background image
Šalavijo valymo savybės

ŽMOGAUS ENERGETINIO LAUKO VALYMAS
Pradedama nuo galvos, karūninės čiakros. Ranka sklaidomas dūmas virš galvos. Toliau sklaidome dūmą žemyn kūnu, smilkome veidą, kaklą, pečius, naudinga atkreipti papildomą dėmesį į pažastis (jose yra limfmazgiai, kuriuose kaupiasi toksinai), ir toliau apsmilkyti visas kūno dalis. Kurias norisi stipriau išvalyti, ties jomis pasmilkykite ilgiau. Taip pat ir nugarą.

KAMBARIO ENERGETINIS VALYMAS
Baltojo šalavijo dūmas ranka arba plunksna sklaidomas kambarye, pradedant nuo kampų, toliau palei sienas, apeinant viso kambario perimetrą, galima atskirai apvalyti daiktus, jei jums norisi ilgėliau sustoti ties kuriuo nors daiktu, įsiklausykite ir sekite vidiniu jausmu. Jei norisi ilgėliau pasmilkyti, pasitikėkite vidiniu vedimu, augalas tokiu būdu jums rodo, kiek reikia valymo.

Background image

Baltasis Šalavijas taip pat:

Grynina orą — smilkdamas veikia antibakteriškai ir antimikrobiškai. Tai reiškia, turi savybių, kurios naikina bakterijas, infekcijas ir virusus.

Sunaikina alergenus, kylančius iš namų gyvūnų, oro užterštumą, dulkes ir pelėsius, gali padėti turintiems problemų su astma ir alergijom.

Sukuria pozityvią aplinką meditacijai ar kitoms praktikoms atlikti. Gali pagelbėti kovojant su stresu ar depresija.

Padeda pagerinti miego kokybę, nuraminti nerimą, pagerinti atmintį ir koncentraciją, pakelti energijos lygį

Background image

Kviečiame įsigyti Baltajį šalaviją, Palo Santo medieną ar kitų mūsų siūlomų smilkalų!

baltasis šalavijas
Background image

Informacija

Susisiekite su mumis

Pamėnkalnio g. 23, Vilnius

Tel. nr.: +370 670 605 69

info@cozyplace.lt

Tapk partneriu!

Meniu

Sekite mus!