Background image

Namai suprojektuoti sėkmei

kaip namų interjeras veikia mūsų kasdienybę

Background image
Namai suprojektuoti sėkmei

Visi suprantame, kad mūsų aplinka stipriai įtakoja, kaip jaučiamės, kokios nuotaikos esame, mūsų produktyvumą ir apskritai, gyvenimo kokybę. Šiuo tekstu pasiūlysime jums kelias idėjas, kaip galite susikurti jaukią, malonią ir gerą aplinką ten, kur turbūt praleidžiate daugiausiai laiko – savo namuose.

Kiek žinome, gyvenimas turi dėsnius, kuriais reikia vadovautis, kad galėtume sėkmingai jame veikti. Vienas iš jų skamba taip: „kaip viduje, taip ir išorėje“ bei atvirkščiai. Šiuo požiūriu remiantis, galime suprasti, kad sukuriant savo aplinką (išorę) tvarkingą, tai atsiliepia ir mūsų viduje, tai kaip jaučiamės. Pirmasis patarimas, kuris gali atrodyti ir labai banalus, tačiau būtina savo aplinką, šiuo atveju namus, palaikyti švarius. Raskite jums tinkamą būdą tapti tvarkingesniems. Galbūt tai pareikalaus pakeisti senus įpročius arba tiesiog apgalvoti ir persiplanuoti savo veiksmus, kad visų pirma, namų nesuversti. Tegul gera savijauta tampa motyvacija apsukti save visiška tvarka. Nors to gal ir nepastebite, tačiau labai greitai tvarka aplinkoje atsispindi ir tvarka jūsų galvoje. Minimalistinis požiūris gali padėti pasijusti laisvesniu ir lengvesniu viduje, tad jei tai jums artima, kodėl nepradėjus praktikuoti šios gyvenimo filosofijos.

Susitvarkę namus, galime keliauti prie kitų detalių. Į savo gyvenamąją aplinką įtraukite daugiau ritualų bei dizaino elementų, kurie paskatins jaustis daug pozityviau:

Background image

Šviesa ir grynas oras. Pasirūpinkite, kad į jūsų namus patektų daugiau dienos šviesos bei gryno oro, nes natūrali šviesa mums yra gyvybiškai reikalinga. Gerai miego kokybei rekomenduojama tinkamai išvėdinti kambarį. Vėdinkite namus kasdien.

Smilkalų deginimas. Smilkymas gali tapti nauju ritualu, tik reikia atrasti, kas tinka būtent jums. Galbūt pastebėsite, kad užsidegę smilkalą prieš miegą – geriau pailsėsite, darbo aplinkoje labiau susikaupsite ir tapsite kūrybingesni. Pastebima, kad tradicinis smilkymas padeda sumažinti stresą, susikaupusią įtampą ir išvaikyti blogas emocijas. Palo Santo, Baltąjį Šalaviją ir tibetietiškų smilkalų galite rasti mūsų parduotuvėje.

Oro drėkintuvas su eteriniais aliejais. Kvapai ir tinkama oro drėgmė padės jums pasijusti lengvesniu, gaivesniu ir švaresnėje aplinkoje. Siekiant, kad oras patalpoje būtų kokybiškas, reikėtų užtikrinti 30-40% santykinę oro drėgmę. O Išsirinkę savo mėgstamą eterinio aliejaus kvapą galėsite vis pasidžiaugti kas kartą grįžę į namus. Drėgnu oru taip pat pasidžiaugs ir jūsų augalai.

Augalai kiekviename kambaryje. Augalai yra puikus būdas suteikti namams pozityvių vibracijų. Būti gamtoje žmogui yra būtina jo gerai savijautai. O rūpinimasis savo žaliaisiais draugais taip pat gali tapti pamėgtu ritualu. Graži augalų kompozicija daugeliui maloni akiai.

Žvakių deginimas. Deganti žvakė gali suteikti ramybės jausmą, sukurti jaukią ar intymią aplinką. Įvairiausi žvakių dizainai puiki galimybė papuošti savo namus ar kambarį. CozyPlace šiuo metu gali pasiūlyti savo žvakių kolekciją. Minimalistinio stiliaus žvakės, kurios pagardintos eteriniais kvapais.

Kristalų ir mineralų naudojimas. Besidomintys ezoteriniais dalykais ir bioenergetika supranta, kad kristalų naudojimas ir jų sukeliamos vibracijos gali padėti jaustis stipresniems, laimingesniems, padėti pasiekti tikslų, apsaugoti nuo blogų energijų ir panašiai. Jei tai jūsų sritis – apsilankykite kristalų parduotuvėje savo mieste.

Muzika. Manau, visi jaučiame, kaip patinkanti muzika gali greitai suteikti kasdienybei įvairių spalvų ir atnešti šį tą magiško. Turbūt investavimas į kokybišką garso aparatūrą niekada nebus blogas sprendimas. Klausykite muzikos, kuri jums sukelia gerą nuotaiką.

Papuoškite namus menu. Tapyti paveikslai gali būti labai malonūs akiai, supratę kokio tipo menas jus labiausiai traukia, galėsite padekoruoti jais savo namus, atneši naujumo ir daugiau spalvų. Kviečiame pasižvalgyti po mūsų siūlomus dailininkės Justinos paveikslus!

Background image

Vienas iš maloniausių komplimentų, kurį gali gauti, tai: „Tavo namai tokie jaukūs“. Tai parodo, kad svečias jaučiasi tikrai komfortiškai. Mūsų CozyPlace el. parduotuvė šią misiją ir bando pasiekti – padėti sukurti jaukumą namuose. Tad kviečiame išbandyti ir atrasti savo smilkalus, papuošti namus žvakėmis, tapytais paveikslais, pasipildyti kavos ir arbatos atsargas kasdieniams ritualams bei kartu ir toliau tobulėti.

Background image
assorted-type cacti
Baltasis Šalavijas Smilkalas
Rūšinė kava
Background image

Informacija

Susisiekite su mumis

Pamėnkalnio g. 23, Vilnius

Tel. nr.: +370 670 605 69

info@cozyplace.lt

Tapk partneriu!

Meniu

Sekite mus!